classic car furnituresHAKKIMIZDA / 


1993 Yılından beri PVC ürünler üretmek ve pazarlamak konusunda faaliyet gösteren ÖZBAY PLASTİK sektörde bilinen ve tanınan bir firmadır.

 

Geniş bir ürün yelpazesine sahip olan Özbay Plastik'in ürünleri arasında duvar ve tavan lambirileri ile bunların muhtelif yardımcı aparatları, kapı lambirileri, muhtelif ebatta L profiller ve pervaz profilleri, süpürgelik, küvet kenar profilleri, kablo kanalları, kutu profiller, körkasa yalıtım profilleri, ve özel projelere yönelik muhtelif PVC ürünler bulunmaktadır.

 

Müşteri portföyümüzde başta konteyner ve prefabrik yapı üreticileri, inşaat firmaları, kapı ve pencere imalatçıları, asansör firmaları, alüminyum üzerine faaliyet gösteren firmalar olmak üzere, irili ufaklı sektörlerden muhtelif firmalar ile parekende talepler nedeni ile muhtelif tüketiciler bulunmaktaır.

 

VİZYONUMUZ ;

Müşteri mutluluğunu göz önünde bulundurarak, sektördeki yenilikleri yakalamak ve kaliteden ödün vermeden ürün yelpazemizi geliştirerek yurt içinde ve yurt dışında ürünlerimizin kullanılırlığını artırmaktır.

 

MİSYONUMUZ ;

ÖZBAY PLASTİK, bir yandan müşterilerimizce talep edilen ürünlerimizi en üst standartlarda üretmeye çalışırken, çevre ve toplum duyarlılığı içinde faaliyetlerini sürdüren bir firmadır.

 

DEĞERLERİMİZ ;

-Dürüstlük ve şeffaflık

-Rekabet ve adalet

-Yaratıcılık

-Kalite

-Karşılıklı sevgi ve saygı


 

 

ÖZBAY PLASTİK
Adres : Cevat Dündar Caddesi No:146 Ostim 06370 ANKARA
Tel : +90 312 354 23 28
Fax : +90 312 354 31 95
Email : ozbay@ozbayplastik.com.tr

 

 

Tasarım FilNet. Her Hakkı saklıdır.2011